LARGO logo
 
Click to order
Залиште свій номер - і ми Вам зателефонуємо!
+380636321561

Про LARGO

Почнемо з головного: що таке LARGO та чому саме так? LARGO – це український бренд стильного базового жіночого одягу, створений подружжям Світланою та Сергієм Бондаренко. Ми створили LARGO тому, що хочемо надати жінкам та дівчатам елегантну та якісну альтернативу до моделі швидкого споживання, до моделі fast fashion, яку останні три з гаком десятиліття нав'язують світу великі бренди. Ми створили LARGO тому, що абсолютно впевнені: поза швидкоплинними трендами живуть стиль та якість. Врешті, ми створили LARGO тому, що вслід за однією з ікон стилю ­­– Одрі Хепберн – можемо твердо сказати: «Елегантність – це єдина мода, яка не проходить»!
Ну і наостанок процитуємо ще одну видатну жінку та ікону стилю – Лорен Хаттон, яка вже майже шість десятиліть не сходить з обкладинок найбільших фешн-видань: «Мода – це те, що чотири рази на рік пропонують дизайнери. Стиль – це те, що ви обираєте». Щиро бажаємо всім нашим клієнткам завжди залишатись стильними та елегантними! А тренди – грець із ними! Живемо поза трендами.
LARGO – це лаконічні моделі, якісні тканини, натуральні кольори та українське виробництво. Разом з LARGO ви будете доречно вдягнені і для ділової зустрічі в офісі, і для романтичного дозвілля, і для приємного часу із друзями. Наразі ми презентуємо першу капсулу, але пильнуйте нас, підписуйтесь на наші новини, бо асортимент буде розширюватись.
LARGO з італійської перекладається як широко, просторо. Це також назва одного з найповільніших та протяжних музичних темпів. Тож – LARGO fashion, повільна мода. Ми не кидаємо виклик трендам, не створюємо контртренди, але запрошуємо вас до чудового світу, який існує поза трендами. Світу, де куплену сьогодні сукню чи сорочку післязавтра не доведеться відправляти у дальній кут шафи, бо вони вже не модні. Світу, де якісний одяг створюється так, щоб радувати вас не один рік, а не зноситись за один сезон. Світу, де, маючи 10-15 одиниць базового одягу та комбінуючи їх, ви можете створити безліч стильних та елегантних образів.
Made on
Tilda