Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Email
Номер телефону
Коментар до замовлення
Введіть промокод, якщо маєте
Payment method
Залиште свій номер - і ми Вам зателефонуємо!
+380636321561

Обмін та повернення

Якщо покупець з якоїсь причини бажає повернути придбаний в нашому інтернет-магизині товар належної якості, він може це зробити впродовж 14 календарних днів з дати отримання товару за умови, що:

• товар не був у використанні (включаючи його використання для фотозйомки або відеозйомки) та зберіг товарний вигляд;
• товар не прався;
• на Товарі відсутні будь-які плями / тональний крем, тощо
• збережена фірмова упаковка товару, включаючи ярлики та етикетки;
• товар знаходиться в тому ж стані, що і в момент покупки, без будь-яких пошкоджень і дефектів.

У разі повернення товару належної якості усі пов'язані із поверненням товару витрати несе покупець.

Повернення коштів здійснюється виключно у безготівковий спосіб протягом 10 банківських днів з дати отримання та перевірки продавцем стану повернутого товару. В залежності від процесів банку, що обслуговує покупця, зарахування коштів на рахунок відбувається від 1 до 30 календарних днів.

Якщо покупець сплачував за товар online на нашому сайті, кошти будуть повернуті на карту, яка використовувалась при оплаті. В разі оплати за товар накладеним платежем кошти будуть повернуті на рахунок, вказаний покупцем у заяві на повернення.
Усі наші товари проходять контроль якості на етапі виробництва та повторний моніторинг можливих дефектів при підготовці до відправлення. Надсилаючи покупцям наші товари, ми на 100% впевнені в їх якості.

Але, якщо так станеться, що покупець впродовж 30 календарних днів з дати отримання товару виявить його властивості, які є фабричним браком та негативно впливають на зовнішній вигляд чи споживчі якості товару, ми радо проведемо обмін на аналогічний товар без дефекту.

Виробник несе усі витрати, пов'язані із обміном дефектного товару.
Обмін товару з фабричним браком
Повернення товару належної якості
Процедура повернення / обміну товару
Якщо покупець бажає здійснити обмін або повернення товару, йому потрібно виконати такі дії:

1) Протягом 14 календарних днів у випадку повернення товару належної якості або 30 календарних днів у випадку обміну товару з фабричним браком зв'язатися з нашим відділом підтримки клієнтів, вказати номер замовлення і повідомити про проблему та своє бажання здійснити повернення / обмін придбаного товару. Канали зв'язку з відділом підтримки клієнтів вказані у розділі "Контакти" нашого ітренет-магазину.

2) Завантажити, роздрукувати та заповнити шаблон заяви на повернення / обмін товару. При відсутності можливості роздрукувати заяву на повернення / обмін товару - заповнити заяву у електронному виді та направити її на електронну адресу info@largofashion.com з темою листа: «Замовлення №XXXX повернення/обмін», де "ХХХХ" це номер Замовлення. Завантажити шаблон заяви можно за цим посиланням.

3) Відправити товар, що повертається Новою Поштою за наступними реквізитами:

місто Київ
відділення «Нової Пошти» №185 (вул. Мінське Шосе, 10а)
Отримувач: Бондаренко Сергій Володимирович
тел.: +38 (093) 470-85-54

Made on
Tilda