LARGO logo
 
Click to order
Залиште свій номер - і ми Вам зателефонуємо!
+380636321561

Публічна оферта

Ця публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1. Визначення термінів
1.1 Інтернет-магазин - інтернет-сайт, розміщений в мережі інтернет за адресою https://largofashion.com, де Продавцем пропонуються Товари для замовлення Покупцями згідно умов даної Оферти.
1.2 Сайт - https://largofashion.com
1.3 Продавець - фізична особа Бондаренко Сергій Володимирович, Товар якої розміщений і доступний для придбання Покупцями на Сайті.
1.4 Покупець - будь-яка фізична чи юридична особа, яка здійснює замовлення Товару на Сайті для власних потреб.
1.5 Товар - будь-яка продукція що пропонується Продавцем для замовлення на Сайті.
1.6 Замовлення - належним чином сформований запит Покупця на придбання та доставку Товарів, представлених на Сайті.

2. Загальні положення
2.1 Реєструючись на Сайті Інтернет-магазину або здійснюючи Замовлення Покупець підтверджує, що:
 • досяг 18-річного віку, володіє повною цивільною дієздатністю та купуватиме Товар виключно для особистого некомерційного використання (споживання);
 • ознайомлений та згоден з усіма умовами викладеними в даній Оферті та на Сайті Інтернет-магазину;
 • погоджується на передачу своїх персональних даних, їх обробку, зберігання, передачу і використання на умовах, визначених Офертою, та засвідчує отримання інформації про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, свої права згідно законодавства, мету збору персональних даних та осіб, яким передаються її персональні дані.
2.3 Адміністрація сайту Інтернет-магазину має право вносити зміни в Оферту без повідомлення Покупця.
2.4 Термін дії оферти не обмежений, якщо інше не зазначено на Сайті Інтернет-магазину.
2.5 Продавець надає Покупцеві повну і достовірну інформацію про Товар, включаючи інформацію про основні споживчі властивості Товару, місце виготовлення, а також інформацію про гарантійний термін і термін придатності Товару на Сайті Інтернет магазину.

3. Вартість товару
3.1 Найменування, кількість, асортимент, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються в картці Товару на сайті Інтернет-магазину.
3.2 Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.
3.3 У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується продати Покупцю замовлений Товар по ціні, яка була дійсна у момент розміщення Покупцем Замовлення.
3.4 Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.
3.5 Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження коштів на рахунок Продавця.
3.6 Замовлення, умови якого були зазначені на Сайті з помилкою, зокрема, якщо помилка була допущена у ціні Товару, є неукладеним та не створює для Продавця та Покупця обов'язків щодо купівлі-продажу Товару, якщо тільки обидві сторони не погодяться на інше. У цьому разі Продавець може скасувати замовлення Покупця та повернути грошові кошти сплачені за Продукцію (у разі якщо вона була вже сплачена Покупцем) або запропонувати Покупцю сплатити коректну суму вартості Товару.
3.7 Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на Сайті Інтернет-магазину.

4. Оформлення замовлення
4.1 Покупець може здійснити Замовлення Товару за допомогою сервісів Сайту Інтернет-магазину https://largofashion.com.
4.2 При оформленні Замовлення на сайті інтернет-магазину Покупець надає наступну інформацію:
 • Прізвище, ім'я, по-батькові;
 • адресу електронної пошти;
 • номер мобільного телефону;
 • адресу проживання / доставки
додатково (у випадку повернення грошових коштів) Покупець має надати Продавцю наступні дані:
 • паспортні дані та / або реєстраційний номер облікової картки платника податків ("ідентифікаційний код");
 • реквізити банківської картки, в об'ємі необхідному для повернення коштів.
4.3 Кількість і вартість сформованого Замовлення відображається у Кошику перед оформленням замовлення Покупцем.
4.4 Після оформлення Замовлення Покупцем йому може направлятись підтвердження з зазначенням номеру замовлення на електронну пошту та / або смс повідомленням на номер телефону Покупця. Підтвердження Замовлення може здійснюватись у інший спосіб, визначений Продавцем.
4.5 Якщо Продавцю необхідна додаткова інформація для виконання Замовлення, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець має право скасувати Замовлення та / або не несе відповідальності за обраний Покупцем Товар.
4.6 Покупець приймає умови цієї Оферти здійснюючи розміщення Замовлення на Сайті Інтернет-магазину за допомогою форми форми розміщення Замовлення.
4.7 Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні Замовлення.
4.8 Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

5. Умови доставки Товарів
5.1 Покупець обирає один із способів доставки Товару, що вказані на Сайті Інтернет-магазину.
5.2 Вартість обраного способу доставки розраховується індивідуально, залежно від об'єму, способу та регіону доставки, відповідно до тарифів служби доставки.
5.3 Якщо Покупець обирає тип доставки "До відділення" логістичного оператора в межах України, то витрати на таку доставку несе Продавець.
5.4 Строк та умови доставки визначаються відповідною службою доставки в залежності від обраного Покупцем способу доставки. Продавець не несе відповідальність за строки та умови доставки та не визначає їх.
5.5 Місце доставки Товару вказується Покупцем при оформленні Замовлення на придбання Товару.
5.6 Строк доставки Товару Покупцеві складається з терміну обробки замовлення і строку доставки.
5.7 Доставлений Товар передається Покупцю, а при відсутності Покупця - особі, яка пред'явила квитанцію або інший документ, що підтверджує укладення Договору або оформлення доставки Товару, відповідно до умов служби доставки.
5.8 При поверненні Товару Покупцем вартість доставки (якщо її сплачував Покупець) поверненню не підлягає.
5.9 Доставка здійснюється по всій території України за винятком АР Крим та територій проведення Операцій Об'єднаних Сил.

6. Обмін і повернення Товару
6.1 Якщо інший гарантійний строк не вказаний на сторінці Товару (або в розрахунковому документі, або у розділі Сайту "Обмін та повернення", або у чинному законодавстві України), гарантійний строк на такий Товар, визначений Продавцем, становить 14 (чотирнадцять) календарних днів з дати його отримання.
6.2 Покупець може повернути або обміняти Товар (за наявності у Продавця Товару для обміну) протягом 14 календарних днів з моменту отримання Замовлення, за умови дотримання наступних вимог:
 • Товар не був вживаний (включаючи його використання для фотозйомки або відеозйомки) та зберіг свій товарний вигляд;
 • Товар не прався;
 • на Товарі відсутні будь-які плями / тональний крем, тощо;
 • збережена фірмова упаковка товару, включаючи ярлики та етикетки;
 • товар знаходиться в тому ж стані, що і в момент покупки, без будь-яких пошкоджень і дефектів.
При недотриманні вищевказаних пунктів Товар поверненню/обміну НЕ підлягає. Такий Товар буде відправлений назад за рахунок Покупця

6.3 Усі витрати, пов'язані з поверненням/обміном Товару належної якості, несе Покупець (зокрема витрати пов'язані з доставкою).
6.4 Разом з товаром Покупець має відправити розрахунковий документ що підтверджує оплату Товару та заповнену заяву про обмін/повернення. За відсутності цих документів Продавець має право відмовити Покупцю в поверненні та / або обміні.
6.5 При відсутності можливості роздрукувати заяву на повернення / обмін Товару Покупець зобов'язаний заповнити електронну заяву та направити її Продавцю на електронну адресу info@largofashion.com з темою листа: «Замовлення №XXXX повернення/обмін», де "ХХХХ" це номер Замовлення .
6.6 Якщо протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання Товару був виявлений істотний недолік товару (прихований дефект чи фабричний брак), Товар приймається Продавцем для ремонту або обміну, а за умови їх неможливості для повернення коштів.
6.7 У випадку виявлення істотного недоліку Товару Покупець має повідомити про це Продавця листом на електронну пошту info@largofashion.com або зв'язатись з ним за телефоном +38 063 632 15 61. В такому випадку повернення Товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта», а всі витрати, пов'язані з доставкою Товару неналежної якості здійснюються за рахунок Продавця.
6.8 Повернення та обмін Товару здійснюється по всій території України за винятком АР Крим та територій проведення ООС.
6.9 Вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо буде доведено, що дефекти Товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил користування товаром, умов його зберігання або умов повернення.
6.10 Продавець має право відмовити Покупцю в поверненні якісного Товару, який відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію деяких положень Закону України «Про захист прав споживачів» №172 від 19 березня 1992 визнано таким, що не підлягає поверненню.

7. Повернення коштів
7.1. Кошти повертаються Покупцеві після отримання повернутого Товару, обробки Продавцем належним чином заповненої заяви Покупця, доданими документами щодо Товару та підтвердження наявності підстав для повернення.
7.2. Повернення коштів здійснюється переказом на банківську картку Покупця, номер якої було вказано в заяві на повернення – не пізніше 10 (десяти) банківських днів від моменту отримання Продавцем повернутого Товару та підтвердження щодо дотримання Покупцем умов повернення Товару.
7.3. При поверненні коштів на банківську карту Покупця, строк надходження грошових коштів на рахунок Покупця може залежати від політики установи банку, що випустив картку.

8. Інформація про Продавця

Фізична особа
Бондаренко Сергій Володимирович
04202, м. Київ, вул. Кондратюка, 5, кв. 362
Телефон +38 (093) 470-85-54
Made on
Tilda